Prisijunk prie komandos

Domiesi valstybėje vykstančiais procesais? Visuomet norėjai išvysti, kaip kuriamos muziejaus ekspozicijos? Manai, jog komunikacija – neatsiejama muziejaus veiklos dalis? Prisijunk prie LR Prezidento kanceliarijos struktūrinio padalinio Valstybės pažinimo centro – pasinerk į sau įdomią veiklą drauge su šios srities profesionalais.

Savanorystė – geriausias būdas pažinti valstybę ir pasidalinti savo žiniomis, tuo tarpu savanoriška ar privalomoji praktika leidžia studijų metu įgytas žinias pritaikyti Valstybės pažinimo centro veikloje. Savanorius ir praktikantus kviečiame prisidėti prie ekspozicijos pildymo (vaizdinės ir garsinės medžiagos apdirbimo, informacijos surinkimo), komunikacinių veiklų, renginių organizavimo ar ekskursijų užsienio kalbomis vedimo. Išskirtinai savanoriams tenkanti užduotis – bendravimas su lankytojais, svečių supažindinimas su ekspozicijos turiniu, atsakymas į jiems kylančius klausimus.

Užpildykite pateiktą formą, pasirinkdami, į kurią poziciją – savanorio ar praktikanto – kandidatuojate, pridėkite savo gyvenimo aprašymą ir įveskite trumpą motyvaciją, nurodančią, kodėl domitės šia veikla. Su visais kandidatais susisieksime per dvi savaites nuo aplikacijos pateikimo.